2017. április 12., szerda

18 00
NSZ

Thomas Bernhard IRTÁS / HOLZFÄLLEN

Wrocławi Lengyel Színház, Wrocław, Lengyelország

Nagyszínpad

2017. április 13., csütörtök

2017. április 14., péntek

2017. április 18., kedd

19 00
GH

William Shakespeare III. Richárd

Nemzeti Színház, Budapest, Magyarország

Gobbi Hilda Színpad

2017. április 19., szerda

18 00
KA

SALT / SÓ Antonio Tabucchi „Levél a szélben” című novellája alapján színpadra alkalmazta Eugenio Barba

Odin Színház, Holstebro, Dánia

Kaszás Attila Terem
19 00
NSZ

Nyikolaj Erdman Az öngyilkos c. darabja alapján AZ ÉLET SZÉP

Macedón Nemzeti Színház, Szkopje, Macedónia

Nagyszínpad

2017. április 20., csütörtök

19 00
KA

SALT / SÓ Antonio Tabucchi „Levél a szélben” című novellája alapján színpadra alkalmazta Eugenio Barba

Odin Színház, Holstebro, Dánia

Kaszás Attila Terem
19 00
NSZ

Edmond Rostand CYRANO DE BERGERAC

Nemzeti Színház, Budapest, Magyarország

Nagyszínpad
20 00
GH

Visky András PORNÓ

Szatmárnémeti Északi Színház, Harag György Társulat, Románia

Gobbi Hilda Színpad

2017. április 21., péntek

19 00
KA

AVE MARIA

Odin Színház, Holstebro, Dánia

Kaszás Attila Terem

2017. április 22., szombat

15 00
GH

Henrik Ibsen HEDDA GABLER

DRAMATEN - Stockholmi Királyi Színház, Svédország

Gobbi Hilda Színpad
19 00
KA

AVE MARIA

Odin Színház, Holstebro, Dánia

Kaszás Attila Terem
20 00
GH

Henrik Ibsen HEDDA GABLER

DRAMATEN - Stockholmi Királyi Színház, Svédország

Gobbi Hilda Színpad

2017. április 23., vasárnap

15 00
NSZ

Fjodor Mihajlovics Dosztojevszkij BŰN ÉS BŰNHŐDÉS

Alekszandrinszkij Színház, Szentpétervár, Oroszország

Nagyszínpad

2017. április 24., hétfő

19 00
GH

AMERIKAI ELEKTRA Eugene O’Neill művét színpadra alkalmazta Cecilia Ölveczky és Eirik Stubø

Det Norske Teatret, Oslo, Norvégia

Gobbi Hilda Színpad
20 00
NSZ

Fjodor Mihajlovics Dosztojevszkij A krokodilus

Nemzeti Színház, Budapest, Magyarország

Nagyszínpad

2017. április 25., kedd

17 00
KA

SHAKESPEARE FOREVER!

Arnold Szyfman Lengyel Színház, Varsó, Lengyelország

Kaszás Attila Terem
20 00
GH

Vilis Daudziņš, Liena Šmukste, Kristīne Krūze, Jana Čivžele, Iveta Pole, Sandra Kļaviņa FEKETE TEJ

Rigai Új Színház, Riga, Lettország

Gobbi Hilda Színpad

2017. április 26., szerda

18 00
GH

Vilis Daudziņš, Liena Šmukste, Kristīne Krūze, Jana Čivžele, Iveta Pole, Sandra Kļaviņa FEKETE TEJ

Rigai Új Színház, Riga, Lettország

Gobbi Hilda Színpad
20 00
NSZ

Mihail Jurjevics Lermontov ASIK KERIB

Almetyjevszki Tatár Állami Drámai Színház, Almetyjevszk, Oroszország

Nagyszínpad

2017. április 27., csütörtök

19 00
K

FAUST J. W. von Goethe műve alapján

Radu Stanca Nemzeti Színház, Szeben, Románia

Külső helyszín (Eiffel-csarnok)
19 00
GH

Bartis Attila A NYUGALOM

Marosvásárhelyi Nemzeti Színház, Tompa Miklós Társulat, Marosvásárhely, Románia

Gobbi Hilda Színpad

2017. április 28., péntek

19 00
K

FAUST J. W. von Goethe műve alapján

Radu Stanca Nemzeti Színház, Szeben, Románia

Külső helyszín (Eiffel-csarnok)
19 00
GH

Bartis Attila A NYUGALOM

Marosvásárhelyi Nemzeti Színház, Tompa Miklós Társulat, Marosvásárhely, Románia

Gobbi Hilda Színpad

2017. április 29., szombat

17 00
GH

Ivan Viripajev Részegek

Nemzeti Színház, Budapest, Magyarország

Gobbi Hilda Színpad
19 00
NSZ

Puskin JEVGENYIJ ANYEGIN jelenetek a regényből

Vahtangov Állami Színház, Moszkva, Oroszország

Nagyszínpad

2017. április 30., vasárnap

17 00
GH

Andrej Platonov FRO

Moszkvai Művész Színház-MHAT, 9. Stúdió, Moszkva, Oroszország

Gobbi Hilda Színpad
20 00
NSZ

Franz Kafka AZ ÉHEZŐMŰVÉSZ

Meno Fortas Színház, Vilnius, Litvánia

Nagyszínpad
Oldal tetejére

Résztvevő országok: Dánia, Lengyelország, Litvánia, Lettország, Macedónia, Magyarország, Norvégia, Olaszország, Oroszország, Románia, Svédország