26 March 2014, Wednesday

27 March 2014, Thursday

11 00
KA

A Gogol.Revizor és a Zéro Liturgia c. előadások vitája az alkotók részvételével

Kaszás Attila Stage
17 00
KA

Emlékezet és felejtés - A színház hivatása a kortárs kultúrában

Kaszás Attila Stage

28 March 2014, Friday

17 00
GH

CAMP (Tábor)

National Theatre, Budapest, Hungary

Gobbi Hilda Stage

29 March 2014, Saturday

20 00
GH

First love

National Theatre, Budapest, Hungary

Gobbi Hilda Stage

30 March 2014, Sunday

31 March 2014, Monday

01 April 2014, Tuesday

02 April 2014, Wednesday

20 00
MS

MACBETH

MITEM

Main Stage

03 April 2014, Thursday

05 April 2014, Saturday

06 April 2014, Sunday

20 00
MS

AS YOU LIKE IT

National Theatre, Budapest, Hungary

Main Stage

07 April 2014, Monday

17 00
GH

WHERE TO?

National Theatre, Budapest, Hungary

Gobbi Hilda Stage
Go to the top

Participating countries: France, Greece, Hungary, Italy, Russia, Portugal, Romania, Spain, Serbia, Slovenia, Ukraine